Follow us
Search

Ізраїль

ТГ-ЧАТ ДОПОМОГА В ІЗРАЇЛІ

Гуманітарна допомога для України в Хайфі 

Потрібно тільки за списком:

 • засоби для зупинки кровотеч
 • клапани для івл
 • жорсткі шийні коміри
 • протиопіковий матеріал
 • дефібрилятори
 • порошок для присипки ран
 • перев’язувальні матеріали
 • хірургічні набори (великі та маленькі)
 • шприци різних розмірів з голками
 • памперси дитячі та дорослі
 • термоковдри
 • термобілизна
 • ножиці для розрізання одягу та взуття атравматичні
 • спальні мішки
 • довгий матеріал у котушка (капрон та нейлон номер 2,3,4 та 5)
 • леза до скальпелів одноразові

Рахунок для виплат та переказів

банк Апоалім, банк номер 12, відділення 609, рахунок 72988

-IBAN:IL 60-0126-0900-0000-0072-988

SWIFT: Вугільна єдність

Пункт скидання гуманітарної допомоги в Українському культурному центрі за адресою: вул. Ерміягу 22, Тель – Авів

УВАГА: центр працює 1.03 2020 та 3.03.2020 з 15:00 до 20:00.

У Хайфі можна звернутися до Софія 0543626279.

Отримати фінансову та/або гуманітарну підтримку:

Whatsapp, відповідають протягом 7 годин Наталі – +972 54-315-6952 Ірина – +972 50-780-6070 Влада – +972 50-947-6088 Допомога з виїздом з Києва до Ізраїлю, Галина – +972 53-910-1893.

Українські євреї можуть зателефонувати на гарячу лінію Ізраїлю та запросити термінове оформлення репатріації, щоб виїхати до Ізраїлю. Джерело.

 1. Вся інформація тут є актуальною для українців, які мають право на репатріацію. НЕ для ізраїльтян. НЕ для російських євреїв.
 2. Тут є інформація, яка поки що у статусі «обговорюється».
 3. Ізраїль готовий прийняти на кордоні тих, хто має право на повернення, але відповідальність за те, як дістатися цього кордону, на жаль, не несе.

Де зараз представники Ізраїлю?

У Варшаві. Посольство у Львові більше не працює – небезпечне. Там же є представники Натива — організації, яка відповідає за переїзд до Ізраїлю всіх громадян колишнього СРСР. Наразі співробітники посольства та Нативу щодня їздять на кордон та стоять з українського боку.

Така сама історія відбувається на кордоні з Молдовою. Народу там менше, але добиратися туди небезпечніше.

Що потрібно мати із собою?

Усі документи, що підтверджують ваш зв’язок із євреями. Зверніть увагу, що вам краще наперед подати документи на консульську перевірку. У разі НС це можна зробити онлайн. ОсьТУТ.

Далі анкету та документи потрібно відсканувати, зібрати в один PDF-файл, розмір якого не повинен перевищувати 24 Мбайт, відправити на kyiv_migr@nativ.gov.il. (Якщо відсканувати документи можна за допомогою телефону: в айфоні це робиться через нотатки, наприклад; також є програми).

Якщо ви не можете заздалегідь надіслати документи заздалегідь, беріть їх із собою – співробітники Натива розбиратимуться на місці. Надіслані поштою документи просто прискорять процес.

Ок, пройшли кордон. Що далі?

Наразі обговорюється питання про те, щоб організуватись підвезення від кордону (з польського боку) до Варшави, де будуть центри для нових репатріантів. Звідти людей можливо відправлятимуть до Тель-Авіва. Зверніть увагу, що йдеться про підвезення не для ізраїльтян, а для тих українців, які мають право на репатріацію.

Що робити, якщо репатріація за батьком/чоловіком, а він має залишитися в Україні?

Військовозобов’язані українські чоловіки зараз не можуть покинути країну. Зараз обговорюється, що його родина зможе виїхати. Наприклад, якщо батько єврей, його дочка і дружина можуть репатріюватися, не чекаючи батька.

Куди дзвонити?

Звернутися можуть і майбутні репатріанти, та їх родичі, що живуть в Ізраїлі. Телефонні лінії Центру працюють івритом, українською та російською мовами.

З 1 березня планується відкриття консульського прийому з питань репатріації у Молдові у приміщенні Ізраїльського культурного центру Натива за адресою м. Кишинів, вул. Альбішоара 4, Торговий центр Atrium, 8-й поверх. Попередній запис не потрібний.

Відділ консульської перевірки для тих, хто має право на репатріацію, що приїхали до Ізраїлю туристами, працює також в аеропорту Бен-Гуріон, Тель-Авів. Безкоштовні квитки на літаки та квартири для українських нащадків євреїв: +972536120741 – телефон муніципалітету