Follow us
Search

Німеччина

ДОПОМОГА В БЕРЛІНІГАМБУРГ: ДОПОМОГА УКРАЇНЦЯМ

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА за адресою Ansbacher Straße 30, 10789 Berlin щодня з 10 до 16,

В наявності:

  • одяг та взуття
  • ковдри, подушки, постільні набори та рушники
  • засоби особистої гігієни
  • дитячі підгузки та вологі серветки
  • іграшки
  • І інші предмети першої необхідності

Прохання у запиті вказувати

  1. Ім’я прізвище
  2. Зростання/розмір
  3. Необхідні речі/засоби/предмети

Звертатися за тел +4917622883882 Наталя

Транспорт:

Пасажири з українським паспортом або посвідченням особи звільнені від плати за проїзд у поїздах Німеччини(джерело)

06.03. Безкоштовний автобус Пшемисль – NRW Німеччина (якщо люди наберуться раніше, то можемо приїхати раніше). Контакти для зв’язку: +491738954781, +49 1520 3691648, Ольга, Юлія.

Медицина

Медичне обслуговування біженців у Дюссельдорфі та Ратінгені! посилання

Прийнято нову директиву ЄС про тимчасовий захист: тим, хто біжить від війни, буде надано тимчасовий захист у ЄС (їм буде надано дозвіл на проживання, і вони матимуть доступ до освіти та ринку праці терміном на один рік і з подальшою можливістю продовження).

Українські громадяни, які володіють біометричним паспортом, мають право перебувати в Німеччині протягом 180 днів, з яких 90 днів без Візи. ОБОВ’ЯЗКОВО мати з собою біометричний закордонний паспорт. Якщо у Вас немає можливості повернутися до України, Ви повинні своєчасно звернутися до “Бюро з реєстрації іноземців” (Ausländerbehörde) за місцем перебування.

Як отримати візу якщо немає біометричного паспорта.
Громадяни України та громадяни інших країн з ПМП в Україні можуть оформити візу до Німеччини у відповідному “Бюро з реєстрації іноземців” (Ausländerbehörde) у країнах, що межують з Україною.

* При собі в цілому бажано мати всі наявні документи (якщо була можливість їх забрати з собою) Але для “безвізу” в Німеччині – Свідоцтво про народження не потрібне!

КОРДОН: Якщо проходите польську і не хочете там залишатися, то НІЯКИХ ЗАЯВ про прийом як біженця не робіть! Інакше у Німеччині ви більше не отримаєте статусу біженця. Однак, якщо у вас є низка причин (наприклад, родичі в Німеччині), ви можете написати заяву в будь-якій країні Дублінської угоди (Польща теж) і попросити передати її до потрібної країни, щоб вам там надали притулок (Дублінська угода).

ЗАЯВА НА БЕЖЕННЯ до 5-6 березня НЕ ПОДАВАТИ! Пишеться новий закон спеціально для українців, більші переваги (інформація не точна).

НІМЕЧЧИНА: Приїхавши сюди, знаходите найближче відділення поліції або ЛЕА (Ерстауфнаместелле (Табір первинного прийому)). Говоріть, я хочу подати заяву на прийом як біженця. (Якщо виникають питання телефонуйте Владиславу, або дайте поліцейським його номер 017630120170 Mein Name ist Vladislav Gershanik, bitte um Hilfe für diese Person.) центру.)

УМОВИ ТУТ: Вас розмістять у ЛЕА. Їжа безкоштовно, один раз на тиждень Кишенькові гроші 30-50 Євро. Відразу треба ставити заяву на прийом як біженець (називається Азюльантраг). У ЛЕА ви мешкаєте від 1 тижня до 1 місяця. Потім отримуєте Ауфентхальтсгештаттунг і переїжджаєте до гуртожитку.

Контакт Владислава: gerschanik.w@caritas-schwarzwald-alb-donau.de; +4974318299780, +4917619353920

АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОГО ПУНКТУ, ДЕ ВОЛОДИСЛАВ  МОЖЕ ОСОБИСТО ДОПОМОГТИ: Binger Straße 28, 72488, Sigmaringen, Центр прийому: Ankunftszentrums, Адреса: Hamburg, Bargkoppelweg 6

На даний момент все готове до прийому біженців, є російськомовний персонал у центрі реєстрації. У центрі буде організовано оформлення документів, надано проживання та грошову допомогу.

Для получения статуса беженца, иностранцы подают анкету-прошение в Федеральный офис по вопросам миграции. После подачи заявки, иностранцу предстоит пройти собеседование с миграционными властями Германии. Беженец должен объяснить какие причины у него есть для прошения убежища и почему он не может жить в своей стране.

Для того чтобы получить статус беженцев вам нужно обратиться для регистрации в Ausländerbehörde которая ответственна за ваш район или обратиться в приют и Гиссене 0641 3037010. С Ausländerbehörde проблема в том что нельзя просто прийти и зарегистрироваться. Надо брать срок, а его в малых городах могут дать только через 6 недель. Проще всего ехать в приют, но там нужно быть остаться на время. Регистрация как беженца очень важна потому, что только после нее можно получить медицинскую страховку и социальные выплаты. Если вам будут отказывать, то можете позвонить на горячую линию 08001103333 или написать майл ukraine@hmdis.hessen.de

Федеральное управление по делам миграции и беженцев

Адрес: Bundesamt für Migration und Flüchtlinge Frankenstr. 210, 90461 Nürnberg, Электронный адрес: service@bamf.bund.de, Интернет-адрес:www.bamf.de